logo.png
Your flash movie will be placed here.
transparent.gif
Vyhledávání
Rozšířené vyhledávání


transparent.gif
Dnes je: 18.09.2021 12:33:53  hodin


Právě jste na:  Domů > V Drhlenech zvýšili atraktivitu rekreačního střediska

V Drhlenech zvýšili atraktivitu rekreačního střediska

30.srpen 2012

Slavnostní otevření projektu "Zýšení atraktivity rekreačního střediska Drhleny v Českém ráji o sportovně - rekreační zařízení" - se konalo včera odpoledne.

   "Jde se Na výsluní. Tam si dáme pivo." prohlašují zkušení turisté v okolí Kněžmostu. Zamíří ke kempu Drhleny, kde je přeci takový bukolický klid ! U kukuřičného pole se jako zázrakem zaleskne hladina bazénu. V letním slunci šťastně skotačí děti s rodiči.  Les je hned za zády. Vznosná jedle po boku s mohutnou sosnou vévodí tomuto příjemnému areálu, v němž své místo získaly rekreační sporty. Tenis, plážový volejbal, ping-pong, minigolf, prolézačky, šachy - jsou tu hostům k dispozici. Po pohybu vyhládne a tak otevřou gril, nebo opečou vuřty na ohníčku, které se nejlépe splachují dobrým pivem. Za pěkného léta je to idyla. V kempu vládnou sto dvaceti lůžky v různých typech chatek a o hosty nemají nouzi. Malebnost zdejší krajiny je omračující. Blízká Kost láká, taktéž i Plakánek. A jsou tu další turistické cíle na dohled. Říká se, že poblíž vyroste rozhledna a naplní se nové rybníky v údolí.
   Včera v kempu ukončili projekt, který zafinancovala Evropská unie částkou přes dva miliony korun. Zlepšily se služby, které areál poskytuje. Příjemcem byla firma LIF TRADE 2 a.s., která projekt dál investovala sumou přibližně šesti milionů. Díky tomu se klientela rozšířila na rodiny s dětmi a hosté mohou přijíždět i na podzim - do chat s topením. Na stříhání slavnostní pásky přišli - Pan Ing. Miroslav Kučera - majitel, Ing. Libuše Tenglerová s Ing. Markétou Tumová - projektové manažerky, Ing.Jan Trsek z TDI, starosta Kněžmostu Ing. Adam Pospíšil, Marie Koudelková - vedoucí stavebního úřadu, Ing. Zdeněk Výborný za ROP Střední Čechy a další hosté.
   Co lze říct na závěr? V zemi je o jeden vylepšený kemp více. Stovky dětí a dospělých se v budoucnu pobaví a odpočinou v kvalitnějším prostředí. Je to díky těm, kteří dokázali získat z ROPu dotaci a realizovat svůj projekt.
  Náš cestovní ruch má zase "o jednu hvězdičku víc".

Klára Fronková, ROP Střední Čechy
+

Soubory ke stažení:


transparent.gif
Přihlášení pro reg. uživatele
Anketa


Nové dokumentyRozpočtové opatření č. 7    
Zápis z 3.jednání VRR SČ dne 15.06.2021    
Rozpočtové opatření č. 6    
Elektrospotřebiče 06/2021    
Nábytek 06/2021    
Nejstahovanější dokumenty(soubor není k dispozici)    
LIST OF BENEFICIARIES as of 30 April 2016 / Seznam příjemců ke 30.4. 2016    
Finanční a socioekonomické hodnocení projektů    
Pokyny pro žadatele a příjemce pro výzvu č. 91    
Orientační cenové ukazatele 2009 podle RTS a URS    

eu.jpg
fondy.jpg

transparent.gif
transparent.gif
© 2008 Regionální rada regionu soudržnosti Střední Čechy Mapa stránek RSS Tisknout stránku Doporučit stránku
„Provoz těchto webových stránek je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014-2020“Design by: Astro Capital, s.r.o. Powered by logo_php.png