logo.png
Your flash movie will be placed here.
transparent.gif
Vyhledávání
Rozšířené vyhledávání


transparent.gif
Dnes je: 26.01.2022 16:15:57  hodin


Právě jste na:  Domů > Nové náměstí v Příbrami, modernizovaná základní škola v Suchdole a zrekonstruované komunikace v Bašti

Nové náměstí v Příbrami, modernizovaná základní škola v Suchdole a zrekonstruované komunikace v Bašti

10.září 2012

V sobotu 8. září se uskutečnilo trojí slavnostní ukončení projektů v Příbrami, Suchdole u Kutné Hory a v Bašti v okr. Praha-východ.

Příbram

V Příbrami se ukončily projekty dva, oba týkající se rekonstrukce náměstí T. G. Masaryka: "Rekonstrukce a revitalizace náměstí T. G. Masaryka v Příbrami (objekty 110a, 112a)" a "Rekonstrukce a revitalizace náměstí T. G. Masaryka v Příbrami - 2.etapa".

První projekt řešil rekonstrukce a revitalizace severní části náměstí, chodníky a vozovky. Výrazná změna prošla v samotné rekonstrukci povrchu náměstí, které předtím sloužilo jako prostor k parkování. Na tuto první etapu navázal druhý projekt, který řešil hlavní a komplexní obnovu veřejného prostranství v jižní části náměstí. Upravili se kromě povrchu náměstí, také chodníky a komunikace, které rovněž dostaly nový dlážený povrch. Doplnila se zeleň, nové osvětlení, městský mobiliář a u pochozích ploch došlo k úpravám k odvodění. Hlavní cíl projektů je zřejmý - vrátit na náměstí T. G. Masaryka tradiční funkci - nejdůležitějšího veřejného prostranství ve městě.


Suchdol

Tomuto městysi nedaleko Kutné Hory se podařilo získat dotaci a úspěšně realizovat projekt "Modernizace Základní školy Suchdol". Předchozí, takřka havarijní, stav budovy rekonstrukci nutně potřeboval. V rámci projektu proběhla rekonstrukce elektroinstalace, modernizace osvětlení učeben, tak, aby vše splňovalo potřebné hygienické předpisy. Zároveň proběhla modernizace výukových pomůcek, nová počítačová učebna, v každé třídě jsou instalovány interaktivní tabule.
Bašť

V Bašti, obci nedaleko severního okraje Prahy, slavnostně ukončili projekt "Místní komunikace v Bašti". Týkal se rekonstrukcí silnic v centru obce, včetně návsi. Předchozí stav komunikací byl ve velmi špatném technickém stavu. Celkově se zrekonstrovalo 580 m ulic. 

Soubory ke stažení:


transparent.gif
Přihlášení pro reg. uživatele
Anketa


Nové dokumentyRozpočtové opatření č. 12    
Rozpočtové opatření č. 11    
Rozpočtové opatření č. 10    
Schválený rozpočet 2021    
Rozpočtové opatření č. 9    
Nejstahovanější dokumenty(soubor není k dispozici)    
LIST OF BENEFICIARIES as of 30 April 2016 / Seznam příjemců ke 30.4. 2016    
Finanční a socioekonomické hodnocení projektů    
Pokyny pro žadatele a příjemce pro výzvu č. 91    
Orientační cenové ukazatele 2009 podle RTS a URS    

eu.jpg
fondy.jpg

transparent.gif
transparent.gif
© 2008 Regionální rada regionu soudržnosti Střední Čechy Mapa stránek RSS Tisknout stránku Doporučit stránku
„Provoz těchto webových stránek je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014-2020“Design by: Astro Capital, s.r.o. Powered by logo_php.png