logo.png
Your flash movie will be placed here.
transparent.gif
Vyhledávání
Rozšířené vyhledávání


transparent.gif
Dnes je: 26.01.2022 15:18:37  hodin


Právě jste na:  Domů > Výstupy z akcí > III. press-trip

III. press-trip


III. press-trip „Po stopách EU ve Středních Čechách“ představil úspěšné projekty financované z evropských fondů prostřednictvím SROP.

V pořadí již třetí press-trip „Po stopách EU ve Středních Čechách“ pořádaný Regionální radou regionu soudržnosti Střední Čechy ve spolupráci se Středočeským krajem se uskutečnil v okolí Mělnicka. Akce se zúčastnili ředitel Úřadu Regionální rady Mgr. Marek Kupsa, vedoucí odboru Řízení ROP Ing. Jiří Kořínek a starosta města Mělník Mgr. Miroslav Neumann.

Novináři navštívili během dne čtyři úspěšné projekty realizované z evropských fondů prostřednictvím Společného regionálního operačního programu. Jednalo se o projekty: „Rekonstrukce objektu Jůnův statek pro chráněnou práci, chráněné bydlení a další sociální služby“ žadatel: Fokus Praha, o. s., „Rekonstrukce východního křídla zámku Liblice“ žadatel: Středisko společných činností Akademie věd, „Modernizace autobusového terminálu Mělník“ žadatel: město Mělník a „Areál Nelahozeves“ žadatel: Petr Kožený, s. r. o.

Novináři získali prostřednictvím krátkých prezentací veškeré informace o jednotlivých projektech, včetně vysvětlení cílů jednotlivých projektů, postupu realizace, ale také problémů a úskalí, které realizace projektů provázely. Ve všech případech pak následovala prohlídka konkrétních výstupů s podrobným výkladem.Soubory ke stažení:
Zhodnocení:
Smyslem celé akce bylo informovat širší veřejnost prostřednictvím médií o úspěšných projektech, které vznikly na Mělnicku za pomoci financí ze SROP a především ukázat jejich význam pro danou obec či město. Podle ohlasu všech zúčastněných novinářů se tento záměr podařilo naplnit.

Fotogalerie:
Zámek Liblice
Zámek Liblice
Setkání - městský úřad Mělník
Povinná publicita - autobusové nádraží v Mělníce
Autobusové nádraží v Mělníce
Marina Vltava, Nelahozeves
Marina Vltava, Nelahozeves
Rozhovor s ředitelem ÚRR, Markem Kupsou
 

transparent.gif
Přihlášení pro reg. uživatele
Anketa


Nové dokumentyRozpočtové opatření č. 12    
Rozpočtové opatření č. 11    
Rozpočtové opatření č. 10    
Schválený rozpočet 2021    
Rozpočtové opatření č. 9    
Nejstahovanější dokumenty(soubor není k dispozici)    
LIST OF BENEFICIARIES as of 30 April 2016 / Seznam příjemců ke 30.4. 2016    
Finanční a socioekonomické hodnocení projektů    
Pokyny pro žadatele a příjemce pro výzvu č. 91    
Orientační cenové ukazatele 2009 podle RTS a URS    

eu.jpg
fondy.jpg

transparent.gif
transparent.gif
© 2008 Regionální rada regionu soudržnosti Střední Čechy Mapa stránek RSS Tisknout stránku Doporučit stránku
„Provoz těchto webových stránek je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014-2020“Design by: Astro Capital, s.r.o. Powered by logo_php.png